چرا علی مطهری از فتنه گران حمایت می کند ؟

نطق ها ، مواضع و اقدامات علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص سران فتنه و حمایت از آنها مسبوق به سابقه بوده و همه با این مواضع آشنا هستند اما سووال اساسی در این زمینه این است که اهداف وی از این حمایت چیست . علی مطهری در یکی از آخرین نطق های خود در مجلس شورای اسلامی با منتقد خواندن فتنه گران ۸۸ خواستار آزادی آنها و همچنین تعیین تکلیف موسوی و کروبی شده و اعلام کرده است که اگر آنها باید عذرخواهی کنند آیا احمدی نژاد نباید عذر بخواهد؟!
وی همچنین با متهم کردن محمود احمدی نژاد به دامن زدن به فتنه خواستار ارایه فرصت اظهار نظر به موسوی و کروبی برای دفاع از خود شده است.
سیرنیوز:این سخنان مطهری درحالی مطرح شده که وی قبلا نیز چنین مواضعی را اتخاذ کرده و در مقام پدرخوانده فتنه گران از آنها دفاع کرده و خواستار آزادی آنان شده بود.
مطهری در جایی دیگر با اشاره ضمنی به تقلب در شمارش آراء سال ۸۸ گفته است : سال ۸۸ ساعت ۱۰ شب زمانی که بعضی حوزه‌ها در حال رای‌گیری بودند نتایج اعلام شده بود.
هرچند مدعیان تقلب در سال ۸۸، خود اذعان به دروغ بودن ادعای تقلب و سلامت انتخابات ۸۸ داشته اند، اما برخی جریان ها برای زنده نگه داشتن خود، می کوشند در تنور این ادعای دروغین بدمند.
این نماینده جنجالی تهران پیش از این دبیر شورای نگهبان را نیز به دلیل اعلام رسمی عدم صلاحیت فتنه گران برای حضور در انتخابات مورد انتقاد قرار داده و در اظهار نظری عجیب وی را متهم به وضع قوانین "من در آوردی" کرده بود.
این در حالی است که فتنه گران بزرگترین خیانت را به نظام اسلامی و مردم انجام دادند و لطمه سنگینی به کشور زدند ، آنان نشان دادند نه به قانون اساسی، نه به فقه اسلامی و نه اخلاق اسلامی اعتقاد و التزامی ندارند."
اظهارات علی مطهری با استقبال گسترده رسانه های ضد انقلاب نیز مواجه شده است .
گذشته از اینکه صلاحیت و یا عدم صلاحیت سران فتنه برای حضور در انتخابات در شرایطی که مردم ایران از 9 دی سال 88 تاکنون بی صبرانه منتظر محاکمه سران فتنه هستند سوالی خنده دار است که جواب آن برای کسانی که نمی خواهند خود را به آلزایمر سیاسی دچار کنند کاملا روشن است.
بر اساس منطق محکم! مطهری می توان انتظار داشت در اردیبهشت سال 90 مسعود رجوی نیز برای ثبت نام با اعوان و انصار به وزارت کشور مراجعه و ثبت نام کند چرا که او هم در هیچ دادگاهی علنا محاکمه نشده است
حال مشخص نیست آیا مطهری واقعا از درک چنین مسائل بدیهی عاجز شده یا شور و شوق اتخاذ مواضع شاذ و مورد پسند رسانه های بیگانه و تشویق دنباله های داخلی آنان فرصت همین میزان اندک فکر کردن را هم از نماینده محبوب شمال شهر نشین ها و تک رایی ها گرفته است؟
به هر حال این واقعیات چیزی نیست که یک نماینده مجلس از آن بی خبر باشد و سیر نزولی تاسف بار مطهری - که همه موجودیت سیاسی خود را مرهون اردوگاه اصولگرایان است و با این وجود ترجیح می دهد زیر علم دیگران سینه بزند - بیش از همه چیز بیانگر طرز فکر خطرناکی است که در انتخابات مجلس نهم تحت عنوان لیست صدای ملت همه عزم خود را جزم کرد که در مجلس نفوذ کند. بلکه همین اظهار نظرها اندک امید سران فتنه و بازماندگانشان را به یاس بدل نکند.